Prodejny

BROOKS Hyperion MAX M

Pánské

Využijte svůj potenciál pro rychlost na plné obrátky. Trénujte s modelem Hyperion Max a objevte kombinaci dynamické pěny a lehké konstrukce. Tempové běhy i silniční závod si užijete jako nikdy dřív.

Číst více
Kód1103901
Dostupnost
Skladem  (2 ks)
Dostupné na skladě
Praha Holešovice (1 ks) Brno (1 ks)
Barevná varianta
4 190 Kč

Popis

Využijte svůj potenciál pro rychlost na maximum.

Trénujte v Hyperionech a zažijte výbušnou směs dynamiky, lehkosti a přesnosti. Hyperion MAX je responzivní model, který je stavěný na tempové tréninky a závody. Do 220 gramů jsme napěchovali dusíkem poháněné tlumení DNA FLASH, s nímž poletíte jako blesk. Tato vysoce responzivní tlumící směs je úžasně lehká, komfortně měkká a především vysoce energetická, takže ani kapka vašeho úsilí nepřijde nazmar. Pro maximální efekt jsme u Hyperionu MAX použili i speciální zakřivení Rapid Roll pro dokonale hladké zhoupnutí chodidla do odrazové fáze.

Hyperion MAX splňuje všechny novodobé standardy a požadavky na perfektní rychlou botu. V prvé řadě je to dostatek tlumení, které energii efektivně vrací místo toho, aby ji absorbovalo. Vaše nohy díky tomu vydrží běžet dál a rychleji s citelně menší únavou. Nově vyladěná mezipodešev DNA FLASH zajistí botě velkou nálož energetické návratnosti. Podíl na tom nese dusík, který je vstřikovaný do tlumící pěny ve výrobním procesu, odlehčí ji a prodlouží její životnost. Měkké a vysoce energetické tlumení zmírňuje únavu během těžkých tréninků a vy tak můžete trénovat ještě intenzivněji. Ultralehký svršek má lehce užší fit pro maximální kontrolu v rychlém tempu, v zatáčkách nebo na nerovném povrchu.

Díky skvěle vyladěnému tvaru se ale Hyperionu nemusí bát ani běžci s širším tvarem chodidla. Strategicky rozmístěná podešev z vysoce přilnavé pryže zlepšuje přechod z dopadu do odrazu. Hyperion tak drží jako přibitý za sucha i za mokra, netrpí rychlým opotřebením a neklade žádný odpor v přechodové fázi kroku.

Využijte svůj potenciál pro rychlost na plné obrátky. Trénujte s modelem Hyperion a objevte kombinaci dynamiky, lehkosti a preciznosti. Hyperion MAX, navržený pro tempové tréninky a závody, je vybaven reakční technologií. Vážící do 220 gramů, obsahuje tlumící technologii DNA FLASH poháněnou dusíkem, která vám umožní dosáhnout...

Klíčové vlastnosti:

  • Maximální využití rychlostního potenciálu.
  • Určeno pro tempové tréninky a závody.
  • Obsahuje dusíkem poháněné tlumení DNA FLASH.
  • Váha do 220 gramů.
  • Vysoce responzivní a energetická tlumící směs.
  • Speciální zakřivení Rapid Roll pro hladké zhoupnutí chodidla.
  • Dostatečné tlumení pro efektivní návrat energie.
  • Ultralehký svršek s lehce užším fit pro maximální kontrolu.
  • Přizpůsobivý i pro běžce s širším tvarem chodidla.

Parametry

Pohlaví Pánské
Značka BROOKS
Drop 8 mm
Vzorek vícebarevný
Podrážka pryž
Svršek strukturovaná síťovina
Styl běžecká
Došlap neutrální došlap
Tlumení střední
Typ bot Závodní,Tempová,Tréninková
Povrch Silnice