Prodejny

COMPRESSPORT Pro Racing Socks v3.0 Run High

Unisex

Nová řada běžeckých ponožek přináší další ventilační zóny a odlehčení. Zůstává kvalita a všechny benefity speciálního tkaní ponožek COMPRESSPORT na které jste zvyklí.

Číst více
Kód2030296
Dostupnost
Skladem  (5 ks)
Dostupné na skladě
Praha Anděl (1 ks) Brno (4 ks)
Barevná varianta
490 Kč

Popis


Možná jste dodnes také žili v přesvědčení, že puchýře a krvavé odřeniny jsou nutnou obětí, kterou musí běžec přinášet na oltář maratonu. Ponožky od značky COMPRESSPORT ale říkají rázné NE! Opravdu se můžete cítit celých těch čtyřicet dva kilometrů komfortně.

Samozřejmostí je odolná kompresní tkanina, která nejen vydrží to samé, co vy, ale její 3D-DOTS zároveň při běhu chodidlo jemně masírují. Ponožky nezapřou inspiraci ve starověké čínské medicíně, konkrétně akupresuře. Ponožka také zpevňuje chodidlo, kde je potřeba, a kde naopak není, mu propůjčuje volnost pohybu. Strukturovanou kompresi v bezešvé úpravě vhodně doplňuje vysoký náplet, který jednak ochrání vaše achilovky, jednak zabrání tomu, aby se do ponožky dostávaly nečistoty z vašich trailových cest

Určitě při svých závodech i trénincích oceníte také skutečnost, že ponožky drží přesně na svém místě a různě se nepřekrucují nebo neshrnují.

Parametry

Pohlaví Unisex
Značka COMPRESSPORT